Посебна понуда EHF EURO 2020 - Gorenje
затвори
...
1

ИСКОРИСТЕТЕ ОДЛИЧНА ЗДЕЛКА НА АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО!

Уживање е кога заедно навивате и кога заедно правите шопинг за домот! Практични кујнски апарати за секој модерен дом, со ЕКСТРА ПОПУСТ за време на Европското Првенство во ракомет!

Купувајте онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

Одберете производи по акциски цени

SIC500BK Сецко 2.250,00 ден Сецко / Моќност на моторот (max): 500 W / AC мотор за сигурно работење / Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
SIH 2200GC Пегла на пареа 1.650,00 ден Пегла на пареа / Моќност на грејачот: 2.200 W / Аналогно / Индикатор на температура

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice