Време е за ручек - Gorenje
затвори
...
Време е за ручекСо купување Gorenje вграден сет добивате попуст или подарок ПИЦА СЕТАкцијата важи од 01.10.-31.10.2021 година »
1
Гответе едноставно, брзо и лесно
Побарајте го својот пица сет

Готвиме едноставно, брзо и лесно!

Готвењето е повеќе од домашна обврска. Тоа е процес на спојување на состојки и креација на вкусови во кои уживаме додека поминуваме време со семејството или пријателите.

Gorenje подготви вградни пакети со рерни и плочи за готвење со различни дизајни и функции кои ќе го олеснат целиот процес на креација. За оние кои ќе се одлучат за одредени вградни пакети со рерна и плоча од Gorenje, добиваат ПОДАРОК пица сет* за уште полесна подготовка на пица.

Пронајдете го вашиот нов вграден сет и тргнете во кулинарска авантура со пица сетот што го добивате како подарок.

* Во периодот од 01.10.2021 до 31.10.2021 година со купување на одредени пакети на вградна рерна и плоча од Горење како подарок, добивате одличен пица сет во вредност од 2.490 ден. Имате право на подарок со регистрирање на вашиот нов вграден сет во формуларот тука, а подарокот ќе пристигне на адресата што ја наведовте во формуларот во рок од 30 дена од регистрацијата.

Исто така, подготвиме и супер цени на одбрани вградни рерни кои ќе ви помогнат да создадете уште повеќе убави моменти!

Вградени сетови со кои добивате пица сет како подарок:

Вградни апарати со СУПЕР цена:

Ви благодариме за тоа што сте горд сопственик на вграден сет од Gorenje. Сé што треба да направите е да го пополните формуларот и ќе добиете ПОДАРОК ПИЦА СЕТ. За ПОДАРОК ПИЦА СЕТ можат да бидат регистрирани само наведените вградни сетови купени помеѓу 01.10. и 31.10.2021 година.

Податоци за производот

Можете да си ја барате вашата продолжена гаранција најдоцна 30 дена по купувањето.
Прикачете го фајлот _form/fileup/wait
Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции