Велигденска промоција во Горење - Gorenje
затвори
...
Велигденска промоцијаАкцијата важи од 05.04. до 03.05.2021
1
Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje
Регистрирајте се да добивате информации за тековни акции, специјални понуди и нови производи!
Регистрирајте се за Gorenje newsletter! Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje

Пронајдете го вашето совршено велигденско изненадување од Горење

Велигден е прослава на животната победа, почеток на нов циклус во природата. Оваа пролет, повеќе од кога било, треба да ги почувствуваме свежиот воздух и топлите сончеви зраци на нашата кожа, треба да се чувствуваме среќни и живи. Горење подготви нешто посебно овој Велигден, со надеж дека ќе донесе светлина и позитивност во секој дом.

*Акцијата важи од 05.04. до 03.05.2021 година или до потрошување на залихите.

Промотивни цени на мали апарати за домаќинство

SBR800HC Кујнски робот 5.490,00 ден Кујнски робот / Моќност на моторот (max): 800 W / Број на брзини за лесно ракување: 2 / AC мотор за сигурно работење / Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции