Пролетна акција во Горење - Gorenje
затвори
...
Уживајте во пролеттаАкцијата важи од 15.03. до 15.04.2021
1
Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje
Регистрирајте се да добивате информации за тековни акции, специјални понуди и нови производи!
Регистрирајте се за Gorenje newsletter! Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje

Уживајте во пролетта со промотивните цени од Горење

Од 15.03. до 15.04.2021 година можете да одберете големи и мали апарати за домаќинство по промотивна цена!

Сега е совршена шанса да ја освежите вашата кујна и да го модернизирате вашиот дом со помош на корисните апарати од Горење кои ги поедностават вашите секојдневни домашни активности, ви заштедуваат време и ви заштедуваат напор. Дозволете апаратите да ја завршат работата за вас, а вие уживајте во слободното време!

Машини за перење и сушење алишта

Апарати за готвење

Комбинирани фрижидери

Мали апарати за домаќинство

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice