Подарете со љубов. Подарете Gorenje. - Gorenje
затвори
...
1

Подарете со љубов. Подарете Gorenje.

Ви треба нова машина за перење алишта или машина за садови? Дали барате практичен кујнски производ за подарок за Нова година и Божиќ? Најдете ја најдобра вредност за Вашите пари со овие апарати за домаќинство по пониски ниски цени и започнете го празничниот шопинг!

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

 

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст. Промоцијата важи до 31.12.2019 година.

Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje
Регистрирајте се да добивате информации за тековни акции, специјални понуди и нови производи!
Регистрирајте се за Gorenje newsletter! Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje

Машини за перење и сушење алишта

WA843S Машина за перење 29.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 8 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm / Енергетска класа: A+++ / Инвертер мотор (PowerDrive)
WE62S3 Машина за перење 17.990,00 ден 14.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 6 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm / Енергетска класа: A+++
WD10514 Машина за перење и сушење 39.990,00 ден Машина за перење и сушење / Капацитет за перење: 10 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm / Енергетска класа: A
DP7C Машина за сушење на алишта - проветрувачка 15.990,00 ден 13.691,00 ден Машина за сушење на алишта - проветрувачка / Електричен / Капацитет на сушење: 7 кг / Енергетска класа: C

Апарати за готвење

BO715E10X+ECT641BSC
=
BO736E11X
Вградна рерна BO736E11X IconLED / Вградна рерна / Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
+
=
EC6351XC Електричен шпорет 26.990,00 ден IconLED / Електричен шпорет / Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
ICE3500DP Индукциска плоча 10.890,00 ден 8.491,00 ден Индукциска плоча / Нивоа на јачина: 7 / Регулирање на температурата: Регулирање на температурата

Машини за садови

GV63161 Целосно вградна машина за садови 23.990,00 ден 20.490,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A++ / 13 стандардни сетови (SpaceComfort) / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Автоматско отворање на вратата (TotalDry) / Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm
GV67260 Целосно вградна машина за садови 34.490,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A+++ / 16 стандардни сетови / Број на корпи: 3 / Целосен AquaStop / Автоматско отворање на вратата (TotalDry) / Јонизатор / Тип на мотор: Инвертер мотор / Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm

Самостојни и вградни фрижидери

NRC6192TX Самостоен комбиниран фрижидер 37.990,00 ден 29.990,00 ден Самостоен комбиниран фрижидер / Енергетска класа: A++ / Бруто капацитет: 329 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
RKI5182E1 Вграден комбиниран фрижидер - интегриран 29.990,00 ден 24.990,00 ден Вграден комбиниран фрижидер - интегриран / Енергетска класа: A++ / Бруто капацитет: 263 l / Тип на апарат: Вграден интегриран / Димензии (ШxВxД): 55,5 × 177,2 × 54,5 cm
RB6151AW Самостоен ладилник 15.990,00 ден Самостоен ладилник / Енергетска класа: A+ / Бруто капацитет: 260 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 60 × 145 × 64 cm

Мали апарати за домаќинство

SIC500BK Сецко 2.250,00 ден Сецко / Моќност на моторот (max): 500 W / AC мотор за сигурно работење / Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
K10BY 5 во 1 Aqua Station 4.290,00 ден 3.490,00 ден 5 во 1 Aqua Station / Големина на садот: 1 l / Дигитален / Индикатор за нивото на водата / Автоматско исклучување
ST550BY Стерилизатор 3.290,00 ден Стерилизатор
HD122P Фен за коса 890,00 ден Фен за коса / Beauty collection / TRAVEL EDITION / Регулација на брзината: 2
VC1825PSWG Правосмукалка 4.290,00 ден 3.791,00 ден POWER SLIDE / Правосмукалка / Со вреќичка / Број на додатоци: 1 / Универзална четка

Греење и ладење

SET REA 35 TT Клима уред 26.990,00 ден Клима уред / Разладна моќност: 3.400 W / Грејна моќност: 3.900 W / Ноќен режим на работа - Night mode / Автоматско работење / Турбо функција / Заштита од ладен воздух / Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
TG80NG Бојлер под притисок 6.250,00 ден Бојлер под притисок / Волумен: 76,1 l / Начин на монтажа: Вертикално на ѕид / Димензии (ШxВxД): 45,4 × 76,6 × 46,1 cm
TGR80NG Бојлер под притисок 6.450,00 ден Бојлер под притисок / Волумен: 76,1 l / Начин на монтажа: Вертикално на ѕид / Димензии (ШxВxД): 45,4 × 77,5 × 46,1 cm

Побарајте ги акциските производи во:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции