Споделете топлина, убави мигови и одлични подароци - Gorenje
затвори
...
Споделете топлина, убави мигови и одлични подароциПромоцијата важи до 31.12.2020 година.
1

Споделете топлина, убави мигови и одлични подароци

Ви треба нова машина за перење алишта или машина за садови? Дали барате практичен кујнски производ за подарок за Нова година и Божиќ? Најдете ја најдобрата вредност за Вашите пари и започнете го празничниот шопинг во Горење!

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст. Промоцијата важи до 31.12.2020 година.

Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje
Регистрирајте се да добивате информации за тековни акции, специјални понуди и нови производи!
Регистрирајте се за Gorenje newsletter! Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje

Машини за перење и сушење алишта

WEWI823 Машина за перење 24.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 8 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm / Енергетска класа: A+++ / Инвертер мотор (PowerDrive)

Апарати за готвење

Машини за садови

GV661D60 Целосно вградна машина за садови 26.490,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A+++ / 16 стандардни сетови / Број на корпи: 3 / Целосен AquaStop / Автоматско отворање на вратата (TotalDry) / Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm

Самостојни фрижидери

RF4141PW4 Самостоен комбиниран фрижидер 12.490,00 ден Самостоен комбиниран фрижидер / Енергетска класа: A+ / Бруто капацитет: 207 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
RF4141PS4 Самостоен комбиниран фрижидер 13.490,00 ден Самостоен комбиниран фрижидер / Енергетска класа: A+ / Бруто капацитет: 207 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
RK6192EBK4 Самостоен комбиниран фрижидер 21.990,00 ден Самостоен комбиниран фрижидер / Енергетска класа: A++ / Бруто капацитет: 320 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm

Мали апарати за домаќинство

Греење и ладење

TQ70DB0E
TQ70DB0EG
Клима уред - внатрешна единица TQ70DB0EG Клима уред - внатрешна единица / Разладна моќност: 7.000 W / Грејна моќност: 7.500 W / Ноќен режим на работа - Night mode / Автоматско работење / Турбо функција / Заштита од ладен воздух / Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј / Работна температура во режим на греење : -20- 24 / Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 - 43
+
TQ70DB0EW
Клима уред - надворешна единица (SINGLE) TQ70DB0EW Клима уред - надворешна единица (SINGLE) / Разладна моќност: 7.000 W / Грејна моќност: 7.500 W / Заштита од ладен воздух / Работна температура во режим на греење : -20- 24 / Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 - 43
=

Побарајте ги акциските производи во:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции