Машини за садови на промоција - Gorenje
затвори
...
Машини за садовиПромотивни акции во Gorenje Stuidio
1

Промоција на машини за садови во Gorenje Studio

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст. Промоцијата важи до 30.04.2019 година.

GV62010 Целосно вградна машина за садови 21.990,00 ден 19.790,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A++ / 12 стандардни сетови / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Димензии (ШxВxД): 59,8 × 81,5 × 55 cm
GV64161 Целосно вградна машина за садови 26.490,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A+++ / 16 стандардни сетови / Број на корпи: 3 / Целосен AquaStop / Автоматско отворање на вратата (TotalDry) / Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm

Посетете нѐ:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice