Мали апарати на промоција - Gorenje
затвори
...
Мали апарати за домаќинствоПромотивни акции во Gorenje Stuidio
1

Промоција на мали апарати за домаќинство во Gorenje Studio

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст. Промоцијата важи до 30.04.2019 година.

CWAL 3/1BK Садови за готвење 3.990,00 ден 3.450,00 ден Код: 665028 / Садови за готвење / Gorenje / Линија: BLACK COLLECTION / Површина која спречува лепење на храната / Gorenje
CWAL 28FBK Садови за готвење 1.990,00 ден 1.550,00 ден Код: 665477 / Садови за готвење / Gorenje / Линија: BLACK COLLECTION / Површина која спречува лепење на храната / Gorenje
KT10KARIM LED Кујнска вага 1.450,00 ден 1.050,00 ден Кујнска вага / Стаклена површина на вагата
SMK150B Мелница за кафе 1.590,00 ден Мелница за кафе / Моќност на моторот (max): 150 W / Капацитет на садот за мелење: 40 g / Материјал на ножот: Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик / Регулација за мелење ,ситно-крупно
BM900WII Апарат за печење леб 4.290,00 ден 3.950,00 ден Апарат за печење леб / Моќност на грејачот: 550 W / Број на oднапред дефинирани програми: 15 / Програма за леб без глутен / Програма за џем / Програма за јогурт
HBX601QB Рачен блендер 1.850,00 ден Рачен блендер / Моќност на моторот (max): 600 W / Број на брзини за лесно ракување: 12 / DC мотор за економична употреба и долготрајност / Капацитет на садот за мешање и месење: 0,8 l
ST550BY Стерилизатор 3.290,00 ден Стерилизатор
H17BY Овлажнувач за воздух - Baby линија 2.890,00 ден Овлажнувач за воздух - Baby линија / Ultra sonic технологија / Пареа: Ладна пареа
SIH 2200BC Пегла на пареа 1.850,00 ден 1.550,00 ден Пегла на пареа / Моќност на грејачот: 2.200 W / Аналогно

Посетете нѐ:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции