Месечни акции во Gorenje Studio - Gorenje
затвори
...
Промотивни акции во Gorenje Studioаприл
1

Месечни акции во Gorenje Studio

Ви треба нова машина за перење алишта или машина за садови? Дали барате практичен кујнски производ за подарок ? Најдете ја најдобра вредност за Вашите пари со овие апарати за домаќинство по пониски ниски цени!

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

 

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст. Промоцијата важи до 31.03.2019 година.

Посетете нѐ:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice