Летно освежување - Gorenje
затвори
...
Летно освежувањеОдлична акциска понуда од 15.07. до 30.09.2021 или до истекот на залихите
1

Подгответе се да бидете изненадени!

Најсончевиот дел од годината е пред нас, полн со нескротлив оптимизам, навидум бесконечна енергија и позитивни вибрации низ целиот свет. Летото е време за забава, поврзување, време да се опуштите малку на најдобар можен начин. Ова е причината зошто Горење ви нуди уште една незаборавна летна акција со намалени цени на вашите омилени апарати за домаќинство.

*Акцијата важи од 15.07. до 30.09.2021 или до истекот на залихите

Апарати за готвење

Фрижидери

Машини за перење и сушење

WHP74ES Машина за перење 15.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 7 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm / Енергетска класа: A+++

Машини за садови

GI52040X Машина за миење садови - вградна 17.990,00 ден Машина за миење садови - вградна / Енергетска класа: A++ / 9 стандардни сетови / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55,8 cm
GS52040W Машина за миење садови - самостојна 17.990,00 ден Машина за миење садови - самостојна / Енергетска класа: A++ / 9 стандардни сетови / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm
GS52040S Машина за миење садови - самостојна 18.990,00 ден Машина за миење садови - самостојна / Енергетска класа: A++ / 9 стандардни сетови / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Димензии (ШxВxД): 44,8 × 84,5 × 60 cm

Мали апарати за домаќинство

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции