Final Sale Gorenje Studio - Gorenje
затвори
...
1

Време е за одлични попусти!

Сега е вистинско време да го освежите вашиот дом со апаратите за домаќинство кои отсекогаш сте ги посакувале, сега по намалени цени до 40%, само во Gorenje Studio!

Локациите и контакт податоците за продажните салони Gorenje Studio во кои се достапни акциските апарати можете да ги погледнете тука.

Одберете производи по акциски цени

Simplicity Апарати

Фрижидери

Вградни рерни

Вградни плочи

Аспиратори

Машини за перење алишта

Машини за садови

Мали апарати за домаќинство

Грејни тела

OPTIHEAT 2000GTWP Панелна греалка 5.990,00 ден 4.491,00 ден Тајмер / Димензии (ШxВxД): 92 × 43 × 24 cm
HH2000L Електричен радијатор 7.990,00 ден 5.991,00 ден Овлажнувач на воздух / Тајмер / AutoSwing / Димензии (ШxВxД): 26 × 80 × 26 cm

Бојлери

GBFU80SIMB Бојлер под притисок 10.790,00 ден 9.301,00 ден Волумен: 75,1 l / Начин на монтажа: Вертикално на ѕид, Хоризонтално на ѕид / Димензии (ШxВxД): 45,4 × 81,6 × 46,1 cm

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice