BlackFriday 2019 - Gorenje
затвори
...
1

ИСКОРИСТЕТЕ ОДЛИЧНА ЗДЕЛКА НА АПАРАТИ ЗА ДОМАЌИНСТВО!

Можеби Ви треба нова машина за перење алишта или машина за садови? Дали барате практичен кујнски производ за подарок за Нова година и Божиќ?

Најдете ја најдобра вредност за вашите пари со овие апарати за домаќинство по пониски ниски цени и започнете го празничниот шопинг!

Купувајте онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

Одберете производи по акциски цени

K17I Бокал за греење вода 1.350,00 ден Бокал за греење вода / Големина на садот: 1,7 l / Индикатор за нивото на водата / Автоматско исклучување / Заштита од прегревање
M450B Миксер 1.890,00 ден Миксер / Моќност на моторот (max): 450 W / Број на брзини за лесно ракување: 5 / AC мотор за сигурно работење
SIC500BK Сецко 2.250,00 ден Сецко / Моќност на моторот (max): 500 W / AC мотор за сигурно работење / Капацитет на садот за сечкање: 1,5 l
W7203 Машина за перење 13.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 7 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm / Енергетска класа: A+++
W8424X Машина за перење 14.990,00 ден Машина за перење / Капацитет за перење: 8 kg / Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm / Енергетска класа: A+++
GV62010 Целосно вградна машина за садови 21.990,00 ден 19.790,00 ден Целосно вградна машина за садови / Енергетска класа: A++ / 12 стандардни сетови / Број на корпи: 2 / Целосен AquaStop / Димензии (ШxВxД): 59,8 × 81,5 × 55 cm

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice