Акции - Gorenje
затвори
...

Акции

Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje
Регистрирајте се да добивате информации за тековни акции, специјални понуди и нови производи!
Регистрирајте се за Gorenje newsletter! Први дознајте ги тековните акции и специјалните понуди на Gorenje

Машини за перење и сушење алишта

Апарати за готвење

Машини за садови

Комбинирани фрижидери

RK621PS4 Самостоен комбиниран фрижидер 25.990,00 ден 17.991,00 ден Енергетска класа: A+ / Бруто капацитет: 354 l / Тип на апарат: Самостоен / Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

Мали апарати за домаќинство

Клима уреди и бојлери

OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух 10.490,00 ден 6.990,00 ден Тајмер: Дигитален
FILTER OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух 1.390,00 ден 1.190,00 ден
Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice