Февруари Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Gorenje со #simplyfans ги обедини ракометните навивачи од цела Европа
 
 
Погледнете ги најдобрите моменти на EHF Euro 2018., можеби ќе се пронајдете себеси или некој ваш пријател :)
 
Најдобри моменти на EHF
 

Европското првенство во ракомет за мажи EHF EURO 2018 заврши на 28. јануари, со победата на Шпанија која ја освои титулата европски шампион.

Обединети во #simplyfans движењето сите ние се чувствуваме како победници, бидејќи навивавме заедно и навивавме за спортот.

 

Со нашата наградна игра го проширивме #simplyfans духот на 900 #simplyfans поддржувачи од целиот регион и пошироко.

 
 
 
Ние навивавме со вас, скокавме од радост со вас. А словенечката ракометна легенда Вид Кавтичник подготви едноставни закуски за вас.
 
Едноставни закуски
 
 
Дали го забележавте нашиот специјален #simplyfans фрижидер на теренот и внатре во арената во Загреб? Проверете!
 
#simplyfans ладилник
 
 
Дали и вие гласно навивавте?
 
 
Погледнете како другите земји навиваа за своите репрезентации.
 
Навиваме заедно
 
 
 
 
 
 

Првенството заврши, но #simplyfans движењето продолжува.

 
 

Споделете ги вашите simplyfans моменти на социјалните мрежи, означете #simplyfans и #Gorenje и можеби ќе бидете меѓу среќните добитници на дрес или ракометни топки со потпис од Никола Карабатиќ.

 
#simplyfans #lifеsimplified #Gorenje #cheeringtogether
 
 
 
 
   
 
 
 
 
www.gorenje.com.mk