Мај 2021 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Велигденски онлајн попуст во Gorenje!
 
 

Купувајте опуштено и безбедно од вашиот дом и искористете 5% попуст на целиот асортиман во Gorenje, дури и на производите кои веќе се со намалени цени. Покрај тоа, со секоја направена нарачка добивате подарок Горење нотес.

Сѐ што треба да направите е да ја наполните својата кошничка, да го внесете ПРОМО КОДОТ: gorenje5 и со тоа добивате дополнителни 5% попуст и подарок нотес од Горење.

*Промоцијата важи до 04.05.2021 (08 часот) само за онлајн нарачки на gorenje.com.mk.

 
Велигденска промоција >>
 
ПРОМО КОД: gorenje5
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk