Април 2021 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Велигденски онлајн попуст во Gorenje!
 
 

Купувајте опуштено и безбедно од вашиот дом и искористете 5% попуст на целиот асортиман во Gorenje, дури и на производите кои веќе се со намалени цени. Покрај тоа, со секоја направена нарачка добивате подарок Горење нотес.

Сѐ што треба да направите е да ја наполните својата кошничка, да го внесете ПРОМО КОДОТ: gorenje5 и со тоа добивате 5% попуст.

*Промоцијата важи од 29.04.2021  (20 часот) до 04.05.2021 (08 часот) само за онлајн нарачки на gorenje.com.mk.

 
Велигденска промоција >>
 
ПРОМО КОД: gorenje5
 
 
Нарачајте брзо, лесно и безбедно 24/7
 

Искористете ги предностите на интернет продавницата на Gorenje и купувајте безбедно од вашиот дом со само неколку клика.

  • Нашата онлајн продавница е отворена 24/7
  • Испораката на производите е бесплатна до првиот влез на вашиот дом.
  • За помош при изборот, контактирај нѐ на: 02/3062-199 или 070/379-199.
 
 

Можете да платите на еден од следниве начини:

  • Онлајн плаќање со платежна картичка
  • Плаќање по профактура (преку интернет/мобилно банкарство и сл.)
  • Готовинско плаќање при преземање 

Сè за да ви го поедноставиме купувањето. И да ви го поедноставиме животот.

 
Посетете ја нашата интернет продавница
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk