Февруари 2021 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Време е за вкусни домашни оброци
 
 

Кујната е срцето на домот, a вградните HomeMade рерни од Gorenje се срцето на секоја модерна кујна. Опремени со низа интуитивни функции кои го поедноставуваат готвењето, тие ќе ве инспирираат да се забавувате во кујната со вашите најблиски и да „печете“ совршени спомени секогаш кога можете:

  • HomeMade plus облик на внатрешноста на рерната за рамномерно печена храна секој пат
  • Печење на повеќе нивоа за подготовка на повеќе тави со различна храна во исто време без мешање на мирисите
  • Автоматски програми идеални за почетници

 

 

 
Gorenje вградните рерни >>
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk