Јули 2020 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Дали сè уште ги миете садовите на рака?
 
 

Сите знаеме дека машините за миење садови можат да ни заштедат време, но дали знаевте дека тие исто така можат да ви заштедат пари и да ја намалат потрошувачката на вода?

Aко не сте еден од оние луѓе кои се релаксираат додека мијат садови на рака (да, има такви луѓе!), инвестирањето и купувањето нова машина за миење садови ќе ви донесе долгорочна заштеда и ќе ви заштеди до десет дена годишно.

 
Откријте кои машини за миење садови се најефикасни
 
 
 
SmartFlex машините за миење садови од Gorenje се прилагодуваат на вашите потреби со бројните функции и со флексибилниот и прилагодлив ентериер.
 
Погледнете ги моделите >>
 
 
Препорачуваме - модел GV63060
 
 
 • Енергетска класа: A++
 • 13 стандардни сетови (SpaceComfort)
 • Број на корпи: 2
 • Целосен AquaStop
 • Автоматско отворање на вратата (TotalDry)
 • Димензии (ШxВxД): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm
 
Дознајте повеќе >>
 
 
Нарачајте брзо, лесно и безбедно 24/7
 

Искористете ги предностите на интернет продавницата на Gorenje и купувајте безбедно од вашиот дом со само неколку клика.

 • Нашата онлајн продавница е отворена 24/7
 • Испораката на производите е бесплатна до првиот влез на вашиот дом.
 • За помош при изборот, контактирај нѐ на: 02/3062-199 или 070/379-199.
 
 

Можете да платите на еден од следниве начини:

 • Онлајн плаќање со платежна картичка
 • Плаќање по профактура (преку интернет/мобилно банкарство и сл.)
 • Готовинско плаќање при преземање 

Сè за да ви го поедноставиме купувањето. И да ви го поедноставиме животот.

 
Посетете ја нашата интернет продавница
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk