Мај 2020 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Дали сте подготвени за сезоната за скара?
 
 

Kој не го сака мирисот на вкусна плескавица подготвена на скара за сочен домашен бургер? И добрата вест? Правењето на скара не е опција само за надвор - можете да го направите тоа директно во вашата кујна со контактните скари/тостери од Горење.

 
Разгледајте ги сите КОНТАКТНИ СКАРИ/ТОСТЕРИ
 
 
5 години безгрижност
 
 

G-Force правосмукалките се добри кон вас, а брутални кон прашината и нечистотијата! Од 10. април до 15. мај 2020 година одбери го моделот кој најмногу ти одговара по акциска цена и регистрирај се за продолжена гаранција од 5 години

Нарачај онлајн со бесплатна достава до твојот дом и спреми се за најдоброто пролетно чистење на домот!

 
Дознај повеќе
 
 
Нарачај брзо, лесно и безбедно 24/7
 

Искористи ги предностите на интернет продавницата на Gorenje и купувај безбедно од вашиот дом со само неколку клика.

  • Нашата онлајн продавница е отворена 24/7
  • Испораката на производите е бесплатна до првиот влез на вашиот дом.
  • За помош при изборот, контактирај не на: 02/3062-199 или 070/379-199.
 
 

Можете да платите на еден од следниве начини:

  • Онлајн плаќање со платежна картичка
  • Плаќање по профактура (преку интернет/мобилно банкарство и сл.)
  • Готовинско плаќање при преземање 

Сè за да ви го поедноставиме купувањето. И а ви го поедноставиме животот.

 
Посети ја нашата интернет продавница
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk