Април 2020 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
Брзо и лесно до 10% попуст на апарати од Gorenje
 
 

Велигденските јајца на Gorenje излегоа од својата кошничка и чекаат да ги собереш!

 1. Оди на www.gorenje.com.mk, кликни на „Корпа“ и регистрирај се
 2. Пронајди ги апаратите обележани со велигденски јајца (вкупно 7) и додади ги во кошничката за купување (не мора да ги купуваш)
 3. Направи screenshot од кошничката со собраните производи и прати ни во inbox на Facebook или на Instagram
 4. Добиваш 10% попуст на целиот асортиман од Gorenje.
 
 

Велигденскиот предизвик трае од 11. – 20. април 2020 година. Право на учество имаат сите лица над 18 години.  Секој има право да учествува само еднаш во Велигденскиот предизвик. Сите кои ќе испратат screenshot (слика) од својата кошничка во inbox и ќе се најават (регистрираат) на Gorenje веб продавницата, ќе добијат информација/потврда за добиениот 10% попуст.

 

Напомена:

 • Не е потребно да се купат производи на Gorenje за да се учествува во предизвикот.
 • Мора да сте регистрирани во веб продавницата за да добиете 10% попуст.
 • Попустот се пресметува на редовните цени на апаратите и важи за купување во продажните салони на Gorenje, како и за онлајн и телефонска нарачка.
 • Добиениот попуст може да се искористи најдоцна до 31.05.2020 година.
 
Започни го предизвикот
 
 
5 години безгрижност
 
 

G-Force правосмукалките се добри кон вас, а брутални кон прашината и нечистотијата! Од 10. април до 10. мај 2020 година одбери го моделот кој најмногу ти одговара по акциска цена и регистрирај се за продолжена гаранција од 5 години

Нарачај онлајн со бесплатна достава до твојот дом и спреми се за најдоброто пролетно чистење на домот!

 
Дознај повеќе
 
 
Нарачај брзо, лесно и безбедно 24/7
 

Искористи ги предностите на интернет продавницата на Gorenje и купувај безбедно од вашиот дом со само неколку клика.

 • Нашата онлајн продавница е отворена 24/7
 • Испораката на производите е бесплатна до првиот влез на вашиот дом.
 • За помош при изборот, контактирај не на: 02/3062-199 или 070/379-199.
 
 

Можете да платите на еден од следниве начини:

 • Онлајн плаќање со платежна картичка
 • Плаќање по профактура (преку интернет/мобилно банкарство и сл.)
 • Готовинско плаќање при преземање 

Сè за да ви го поедноставиме купувањето. И а ви го поедноставиме животот.

 
Посети ја нашата интернет продавница
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk