Декември 2019 Доколку пораката не се прикаже, отворете го во прелистувач.
 
 
 
  Gorenje  
 
 
 
 
 
 
ПОДАРЕТЕ СО ЉУБОВ. ПОДАРЕТЕ GORENJE.
 
Промоцијата важи до 31.12.2019 година.
 
 

Започна празничната сезона и ова е вистинска можност да го опремите Вашиот дом со нови апарати за домаќинство или да ги израдувате Вашите блиски со подароци. Искористете ја оваа извонредна понуда и започнете го празничниот шопинг!

Купувајте во нашите продажни салони или онлајн брзо, лесно и безбедно, а ние бесплатно ќе Ви ги доставиме производите до Вашиот дом.

 

*Промотивните цени се во вкалкулиран попуст.

 
ПРОМОТИВНИ АПАРАТИ
 
 
Попуст за сечиј вкус и буџет
 
 
 
А за подготовка на совршен празничен оброк и за совршен подарок за празниците, малите помошници од Gorenje се одличен избор!
 
 
Темелно чисти алишта без употреба на омекнувач
 
 

Благодарение на генераторот на пареа (SteamTech) во WaveActive машината за перење алишта WA843S oд Gorenje, вашите алишта ќе бидат совршено испрани, помалку истуткани и помеки без употреба на омекнувач, а вие ќе можете да уживате во празниците!

 
  • Третман со пареа на крајот на избраната програма
  • Значително помалку набори, мириси и бактерии
  • Темелно чисти алишта без употреба на омекнувач
  • Препорачано за лица со чувствителна кожа и склоност кон алергии
 
Gorenje онлајн продавница
 

Купувајте онлајн брзо, лесно и безбедно на www.gorenje.com.mk!

 
Интернет продавница
 
 
 
 
 
   
 
 
Не сакате повеќе да примате newsletter? Одјавете се овде
 
 
www.gorenje.com.mk