Кујнска вага KT05NS - Gorenje
KT05NS Кујнска вага
1.850,00 ден

Кујнска вагаKT05NS

Патентирана сензорска технологија
1.850,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кујнска вага

Електронска

Мерни единици: kg, g, LB, OZ

Максимална дозволена тежина: 5 kg

Прецизност од 1 gr: 1 g

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Сребрена

Батерии: 1XCR2032

Димензии (ШxВxД): 18 × 5 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,1 × 5,1 × 22,2 cm

Нето тежина на апаратот: 0,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg

Код: 229545

EAN Код: 3838942462313

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice