KT05NB Кујнска вага
1.490,00 ден

KT05NB

Кујнска вага
Патентирана сензорска технологија
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Електронска

Прецизност од 1 gr: 1 g

Функција - Tara

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Прегледен ЛЕД дисплеј

Боја: Црна

Батерии: AAA

Димензии (ШxВxД): 17 × 7,2 × 18,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 9,8 × 22 cm

Нето тежина на апаратот: 0,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Код: 287986

EAN Код: 3838942629471

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice