Кујнска вага KT05GBII - Gorenje
KT05GBII Кујнска вага
1.690,00 ден

Кујнска вагаKT05GBII

Патентирана сензорска технологија Стаклена површина на вагата
1.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Мерни единици: g, kg, LB, OZ

Максимална дозволена тежина: 5 kg

Прецизност од 1 gr: 1 g

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Црна

Батерии: AAA

Димензии (ШxВxД): 20 × 2,3 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,3 × 3,9 × 23,6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Код: 287988

EAN Код: 3838942629495

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice