Вага за телесна тежина OT180KARIMW - Gorenje
OT180KARIMW Вага за телесна тежина
1.491,00 ден

Вага за телесна тежинаOT180KARIMW

Патентирана сензорска технологија Стаклена површина на вагата
1.990,00 ден
1.491,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Вага за телесна тежина

Електронска

Стаклена површина на вагата

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Мерни единици: kg, LB, ST

Максимална дозволена тежина: 180 kg

Прецизност од 1 gr: 100 g

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Батерии: 1XCR2032

Димензии (ШxВxД): 30,5 × 1,7 × 32 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36,2 × 33 × 3,8 cm

Нето тежина на апаратот: 1,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Код: 365295

EAN Код: 3838942767906

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice