Вага за телесна тежина OT180GW - Gorenje
OT180GW Вага за телесна тежина
1.291,00 ден

Вага за телесна тежинаOT180GW

Патентирана сензорска технологија Стаклена површина на вагата
1.790,00 ден
1.291,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Вага за телесна тежина

Електронска

Стаклена површина на вагата

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Мерни единици: kg, LB, ST

Максимална дозволена тежина: 180 kg

Прецизност од 1 gr: 100 g

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Батерии: 1XCR2032

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 1,8 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 35,6 × 3,4 × 36,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Код: 229543

EAN Код: 3838942462306

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice