»
»
OT180GB Вага за телесна тежина
1.750,00 ден

OT180GB

Вага за телесна тежина
Патентирана сензорска технологија
OT180GB
„Jet“ црнаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
1.750,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Електронска

Ultra Slim дизајн

Модерен дизајн

Прецизност од 1 gr: 100 g

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Патентирана сензорска технологија

Лесно чистење

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Црна

Батерии: 1XCR2032

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 1,8 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 35,6 × 3,4 × 36,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Код: 229525

EAN Код: 3838942462153

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice