WCM702PW - Gorenje
WCM702PW
2.550,00 ден

WCM702PW

Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
2.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Еднострани плочи што се вадат

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 12 × 26 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 29,4 × 20,1 × 22,7 cm

Нето тежина на апаратот: 2,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 559642

EAN Код: 3838942120954

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice