»
»
TG2300MC
3.650,00 ден

TG2300MC

Моќност на грејачот: 2.300 W Едноставно печење Температурни нивоа: 3
3.650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Еднострани плочи што се вадат

XXL

Температурни нивоа: 3

Отворена скара

Индикатор за температура

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 2.300 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 48 cm

Длабочина на зоната за печење: 32 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 65,8 × 7,4 × 32,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66 × 13,2 × 41,2 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,1 kg

Приклучна моќ: 2.300 W

Код: 474415

EAN Код: 3838942010002

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice