Тостер T900E - Gorenje
T900E Тостер
1.990,00 ден

ТостерT900E

Број на степени на загревање: 6 Термостат Автоматско исфрлање High-lift исфрлање на лебчето
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

High-lift исфрлање на лебчето

Двострано потпекување

Голема

Вклучување со притискање на копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Син индикатор

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Пластични ногарки

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Голема

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 28 × 18 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,7 × 20,6 × 19,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 870 W

Код: 294568

EAN Код: 3838942644641

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice