SM701I
1.250,00 ден

SM701I

Моќност на грејачот: 700 W Едноставно печење
1.250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 23 × 9 × 23 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24,4 × 11 × 24,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 491727

EAN Код: 3838942034909

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice