KR1800SM - Gorenje
KR1800SM
2.790,00 ден

KR1800SM

Температурни нивоа: 4
2.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Еднострани плочи што се вадат

Прилагодување на висината

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Портокалова

Рачка за носење

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 29 cm

Длабочина на зоната за печење: 22 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 35 × 13,5 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 14,5 × 36,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 3 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 673875

EAN Код: 3838782070044

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice