KR1800KDP - Gorenje
KR1800KDP
3.190,00 ден

KR1800KDP

Моќност на грејачот: 1.800 W Температурни нивоа: 5 Променливи двострани плочи
3.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Променливи двострани плочи

Алуминиум

Плочи обложени со тефлон од двете страни

Температурни нивоа: 5

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Рачка за носење

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 23 cm

Длабочина на зоната за печење: 35 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 42 × 14 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 47 × 15 × 34 cm

Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,2 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 122960

EAN Код: 3838942235054

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice