KR1800EPRO - Gorenje
KR1800EPRO
6.200,00 ден

KR1800EPRO

Моќност на грејачот: 1.800 W Едноставно печење Температурни нивоа: 4
6.200,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Еднострани плочи што се вадат

Прилагодување на висината

Температурни нивоа: 4

Број на нивоа на печење: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Не'рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 32 cm

Длабочина на зоната за печење: 24 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 37,5 × 13,5 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 14,5 × 36,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,8 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 564023

EAN Код: 3838942131523

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice