KR 1800 DS MIDI - Gorenje
KR 1800 DS MIDI
2.790,00 ден

KR 1800 DS MIDI

Моќност на грејачот: 1.800 W Температурни нивоа: 4
2.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Алуминиум

Еднострани плочи што се вадат

Прилагодување на висината

Температурни нивоа: 4

Отворено - затворено

Индикатор за температура

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.800 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 29,5 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 39 × 14 × 32 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,3 × 16 × 34,1 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 326376

EAN Код: 3838942703454

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice