GG1200E - Gorenje
GG1200E
9.550,00 ден

GG1200E

Моќност на грејачот: 1.200 W Едноставно печење Температурни нивоа: 3
9.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Скара - стаклокерамика

Температурни нивоа: 3

Број на нивоа на печење: 3

Отворена скара

Индикатор за температура

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.200 W

Куќиште: Не'рѓосувачки челик

Ширина на зоната за печење: 19 cm

Длабочина на зоната за печење: 31 cm

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 64 × 6,8 × 36 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68,5 × 9,5 × 40 cm

Нето тежина на апаратот: 4,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 7 kg

Приклучна моќ: 1.200 W

Код: 467503

EAN Код: 3838942747953

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice