BARBYQ BY - Black Скара на јаглен
6.490,00 ден

BARBYQ BY - Black

Скара на јаглен
6.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Површина за готвење: FI310 mm

Димензии (ШxВxД): 34,5 × 22,5 × 34,5 cm

Нето тежина на апаратот: 4,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Код: 631975

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice