Индукциска плоча ICG2000SP - Gorenje
ICG2000SP Индукциска плоча
3.990,00 ден

Индукциска плочаICG2000SP

Нивоа на јачина: 10 Регулирање на температурата: Регулирање на температурата
3.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

PowerBoost функција

1 индукциска зона за готвење
Центар: Круг 18 cm, 2 kW

Димензии (ШxВxД): 28 × 6,2 × 35 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 39 × 9 × 31 cm

Нето тежина на апаратот: 2,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 434586

EAN Код: 3838942952890

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice