Правосмукалка VCM1401R - Gorenje
VCM1401R Правосмукалка
2.890,00 ден

ПравосмукалкаVCM1401R

ASTEROID II Со вреќичка Број на додатоци: 1 Универзална четка
2.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

ASTEROID II

Максимална моќност на моторот: 1.400 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 32 L/s

Волумен на вреќичката: 1,5 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Должина на телескопската цевка: 94 cm

Материјал на цевката: Пластика

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Хартиени вреќи за прашина: 3

Платнена вреќичка: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

Хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Пластични тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Боја Црвена

Должина на приклучен кабел: 5 m

Максимална моќност на моторот: 1.400 W

Димензии (ШxВxД): 32 × 25,4 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 22,5 × 30 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.200 W

Код: 334981

EAN Код: 3838942716065

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice