»
»
»
Модели
VC1615G Правосмукалка
3.390,00 ден

VC1615G

Правосмукалка
Со вреќичка Универзална четка
3.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

Паметна кеса

Кога ХИГИЕНСКАТА кеса или контејнерот на ЧИСТАТА КУТИЈА се полни
Кога ХИГИЕНСКАТА кеса или контејнерот на ЧИСТАТА КУТИЈА се полни, ќе се запали сигнална сијаличка за да ве предупреди. На тој начин, никогаш нема да имате дилема дали има доволно простор во нив за да можете да ја исчистите следната соба.

Технички карактеристики

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Со вреќичка

За суво чистење

Универзална четка

Проток на воздух: 35 L/s

Волумен на вреќичката: 2 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Должина на телескопската цевка: 84 cm

Материјал на цевката: Пластика

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

Индикатор за полна вреќичка

Хартиени вреќи за прашина: 3

Платнена вреќичка: 1

Намотување на кабелот

SPINNER

Начин на чување: Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Боја: Зелена

Должина на приклучен кабел: 5 m

Максимална моќност на моторот: 1.600 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 22 × 24 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43 × 27,5 × 28,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,3 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 450859

EAN Код: 3838942995552

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice