Правосмукалка MVCE36EB - Gorenje
MVCE36EB Правосмукалка
2.190,00 ден

MVCE36EB

Правосмукалка
Пластичен сад Безжична употреба
2.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

Безжична употреба

Број на батерии: 3

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Контролно светло за полнење на батерија

База за полнење

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Боја: Бела

Номинална моќност: 3,6 V

Димензии (ШxВxД): 41 × 13 × 12 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,4 × 13,8 × 12,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 20 W

Код: 178211

EAN Код: 3838942388187

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice