Мултифункционален готвач SVI6B - Gorenje
SVI6B Мултифункционален готвач
8.950,00 ден

Мултифункционален готвачSVI6B

Моќност на грејачот: 550 W Регулирање на времето на готвење Капак кој се отстранува
8.950,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на грејачот: 550 W

Волумен: 6 l

Капак кој се отстранува

Лесно чистење

Електронско

Регулирање на времето на готвење

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Моќност на грејачот: 550 W

Димензии (ШxВxД): 40 × 23 × 30 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42 × 33,5 × 25,7 cm

Нето тежина на апаратот: 4,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,8 kg

Код: 443114

EAN Код: 3838942982972

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice