Мултифункционален готвач MCB6BA EU - Gorenje
MCB6BA EU Мултифункционален готвач
5.990,00 ден

Мултифункционален готвачMCB6BA EU

Моќност на грејачот: 1.000 W Програми за готвење: 9 Регулирање на времето на готвење Капак кој се отстранува Брзо готвење
5.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на грејачот: 1.000 W

Волумен: 6 l

Програми за готвење: 9

Звучен сигнал

Брзо готвење

Готвење под притисок

Одржување на температурата

Капак кој се отстранува

Лесно чистење

Електронско

Регулирање на времето на готвење

Одложен старт

Додаток за готвење на пареа

Решетка за пржење во фритеза

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Моќност на грејачот: 1.000 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 29 × 30 × 29 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33 × 36 × 34 cm

Нето тежина на апаратот: 5,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,7 kg

Код: 452970

EAN Код: 3838942999680

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice