Халогенска рерна HOK1400W - Gorenje
HOK1400W Халогенска рерна
2.990,00 ден

Халогенска рернаHOK1400W

Моќност на грејачот: 1.400 W Волумен на садот: 12 l Механичко управување
2.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на грејачот: 1.400 W

Волумен на садот: 12 l

Сад што се отстранува

Механичко управување

On/Off Копче

Аналогно

Штипка за храна

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Заштита на грејачот од не'рѓосувачки челик

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Безбедносен прекинувач

Индикатор за грејач

Моќност на грејачот: 1.400 W

Димензии (ШxВxД): 35 × 23 × 35 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36 × 23,5 × 36 cm

Нето тежина на апаратот: 5,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,7 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 512456

EAN Код: 3838942066337

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice