Сецко S400B - Gorenje
»
»
»
»
S400B Сецко
2.290,00 ден

СецкоS400B

Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1 l
2.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 400 W

AC мотор за сигурно работење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Двојно сечило

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 21 × 18 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 21 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 235801

EAN Код: 3838942490187

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice