Сецко S300W - Gorenje
»
»
»
»
S300W Сецко
1.750,00 ден

СецкоS300W

Моќност на моторот (max): 300 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1 l
1.750,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 300 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 20,5 × 17,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,8 × 26,3 × 20,3 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 300 W

Код: 402241

EAN Код: 3838942824111

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice