Миксер со постоље M705WS - Gorenje
»
»
»
»
»
M705WS Миксер со постоље
3.550,00 ден

Миксер со постољеM705WS

Моќност на моторот (max): 425 W Број на брзини за лесно ракување: 5 DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање: 1,5 l
3.550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 425 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Прегледен ЛЕД дисплеј

Копче за вадење на додатоците

Вага во основата на садот

Маталки од не'рѓосувачки челик

Долготраен пластичен сад за мешање

Капацитет на садот за мешање: 1,5 l

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 32 × 37 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33 × 24 × 21,4 cm

Нето тежина на апаратот: 2,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg

Приклучна моќ: 300 W

Код: 284326

EAN Код: 3838942623745

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice