Миксер со постоље M701W - Gorenje
»
»
»
»
»
M701W Миксер со постоље
3.390,00 ден

Миксер со постољеM701W

Моќност на моторот (max): 350 W Број на брзини за лесно ракување: 5 AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за мешање: 2 l
3.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 350 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Капацитет на садот за мешање: 2 l

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 2 m

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 27,7 × 28,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,9 × 27,7 × 28,7 cm

Нето тежина на апаратот: 3,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,3 kg

Приклучна моќ: 250 W

Код: 232660

EAN Код: 3838942469121

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice