Рачен блендер HBX480QW - Gorenje
»
»
»
»
»
HBX480QW Рачен блендер
1.490,00 ден

HBX480QW

Рачен блендер
Моќност на моторот (max): 480 W DC мотор за економична употреба и долготрајност
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.

SofTouch + Турбо

Едноставна контрола
Ергономски држач со нежен завршеток до копчињата за стартирање и за максимална брзина. Блендерот со задоволство се употребува и лесно се контролира.

Отстранлив додаток за блендирање

Едноставно користење и чистење
По употреба, едноставно извадете го делот за блендирање и измијте го под млаз вода. Дополнително, заштедувате простор при чување.

Четиристрано сечило

Остро и трајно
Инвентивно дизајнираното четиристрано сечило од нерѓосувачки челик овозможува брзо и темелно мешање, сечкање и пасирање на вашата храна.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 480 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстено со шрафови

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 6,7 × 38,8 × 6,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 15,9 × 22,6 × 8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 480 W

Код: 478570

EAN Код: 3838942020100

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice