Рачен блендер HB400W - Gorenje
»
»
»
»
»
HB400W Рачен блендер
1.350,00 ден

Рачен блендерHB400W

Моќност на моторот (max): 400 W DC мотор за економична употреба и долготрајност
1.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - DC мотор

DC мотор

Економичен и издржлив
Овој доверлив мотор за изведување тешки задачи нема да ве разочара. Тој е енергетски многу ефикасен и дизајниран е да биде користен подолг временски период.
_products/features/icon - SofTouch + Турбо

SofTouch + Турбо

Едноставна контрола
Ергономски држач со нежен завршеток до копчињата за стартирање и за максимална брзина. Блендерот со задоволство се употребува и лесно се контролира.
_products/features/icon - Отстранлив додаток за блендирање

Отстранлив додаток за блендирање

Едноставно користење и чистење
По употреба, едноставно извадете го делот за блендирање и измијте го под млаз вода. Дополнително, заштедувате простор при чување.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 400 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Гумена рачка за цврст фат

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Механизам за отстранување со притискање на копче

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Двојно сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 6,3 × 38 × 8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 7 × 21,5 × 13 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 340559

EAN Код: 3838942728907

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice